Műszerész álláslehetőség

A minőség a te kezedben van!
A forrasztópákát mi adjuk!
Műszerész munkatársakat keresünk
Érdekel?

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Eseti reklamációk kezelése;
  • Gyökérokok elemzése, az eredmények és lehetőségek ismeretében a belső és külső partnerek gyártási és termékelőállítási folyamataihoz segítség nyújtása (javaslat hibajavító és megelőző tevékenységek indítására);
  • Az elvégzett tevékenységek megfelelő dokumentálása.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Különböző forrasztástechnikai eszközök használatában való jártasság (mikroszkóp, hőlégfúvó);
  • Mérőműszer használata (multiméter);
  • Alapfokú számítógépes ismeretek;
  • Műszaki középfokú végzettség (műszerész, elektroműszerész);
  • Megbízhatóság, precizitás, csapatjátékos hozzáállás.

Előnyként értékeljük:

  • Hasonló (elektronikai) területen szerzett tapasztalat.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Jó hangulatú és összetartó csapat.

Mi a legmagasabb végzettséged?

Vállalod a folyamatos, többműszakos munkarendet?

Igényelnél vállalati buszjáratot?

Hol szállnál fel ingyenes cégjáratunkra?

Egyéb helység?